Road Cars s.r.o.

Pneumatiky

Pneumatiky

Cena: 630 Kč

  • Paušální ceny pro výměnu pneumatik:
    • Přezutí kol: 630 Kč*
    • Výměna pneumatik na plechových discích: 830 Kč*
    • Výměna pneumatik na hliníkových discích: 1250 Kč*
  • Náklady na práci (demontáž a montáž)

Pneumatiky jsou jediným spojením mezi vozem a silnicí. Závisí na nich vaše bezpečnost a bezpečnost vašich spolucestujících.

Zkontrolujte si tlak v pneumatikách nejméně jednou za měsíc a nezapomínejte ani na rezervní kolo! Podhuštění zkracuje životnost pneumatik, zvyšuje spotřebu paliva a zhoršuje přilnavost k vozovce. Sledujte opotřebení běhounu: hloubka vzorku nesmí být menší než 1,6 mm. Pneumatiky se mohou předčasně opotřebovávat kvůli špatné geometrii. Jejich výměnu vždy svěřte odborníkovi.

Když průměrná denní teplota klesne pod 7 °C, doporučuje se výměna letních pneumatik za zimní. V zimním období, tzn. od 1. listopadu do 31. března, je v České republice podle zákona povinnost mít na voze zimní pneumatiky. Vozidla do 3,5 t musí mít vzorek na zimních pneumatikách minimálně 4 mm. Zimní pneumatika je vyrobena ze speciální směsi gumy, má minimálně 5krát silnější kostru a uzpůsobený vzorek. To umožňuje zachovat jízdní kvality vozu v zimních měsících, dobrou přilnavost na chladném nebo vlhkém povrchu a lepší odvádění vody nebo tajícího sněhu.

Více o pneumatikách se dozvíte zde.

 

Přečtěte si brožuru o pneumatikách Přečtěte si brožuru o zimních pneumatikách Objednat vůz na servis

Road Cars s.r.o.

Společnost ROAD CARS s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C vložka 19309, IČO: 47546301

Více informací